Kariera

Oferty pracy w naszym Centrum Medycznym

Ogłoszenie z dnia 18.10.17.

Lekarz: Ortopeda / Alergolog / Dermatolog

Miejsce pracy: Gdynia

Centrum Medyczne Medica z siedzibą w Gdyni przy ulicy Starowiejskiej 45 zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie: ortopedii/alergologii/dermatologii.

Opis stanowiska:
Udzielanie świadczeń medycznych z zakresu ortopedii/alergologii/dermatologii dla pacjentów korzystających z pomocy Centrum Medycznego Medica.

Wymagania:
- Ukończona specjalizacja;
- Znajomość zasad pracy i realizacji świadczeń zgodnie z przepisami prawa;
- Dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Dobrą organizację pracy i przyjazną atmosferę;
- Elastyczne godziny pracy;
- Pomoc merytoryczną i prawną w sytuacjach konfliktowych;
- Forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt);
- Nowoczesny system elektronicznej dokumentacji medycznej;
- Szkolenie z systemu.

Lekarze zainteresowani współpracą proszeni są o wysłanie CV na adres: rekrutacja@medica-assistance.com z dopiskiem w temacie LEK/GDY/2017

Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą !

*pola obowiązkowe

CO NOWEGO U NAS

Aktualności