O Centrum Medycznym Medica

O NAS

Centrum Medyczne Medica

Centrum Medyczne Medica to nowoczesna, wielospecjalistyczna placówka medyczna, stworzona z myślą o zagwarantowaniu kompleksowej opieki medycznej pacjentom.

Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat!

Oferujemy szeroki dostęp do zespołu doświadczonych lekarzy specjalistów (18 specjalizacji). Stawiamy na nowoczesną diagnostykę obrazową, dlatego nasi lekarze pracują na najnowszych aparatach USG. W placówce czynny jest punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych. Wykonujemy pełny zakres testów i profili laboratoryjnych, a dostęp do wyników badań możliwy jest również online, już w dniu w pobrania materiału do badania. Realizujemy również całodobowo wizyty wyjazdowe lekarskie i pielęgniarskie. Świadczymy usługi z zakresu medycyny pracy. Gwarantujemy organizację wszystkich badań i konsultacji specjalistycznych niezbędnych do uzyskania orzecznictwa lekarskiego w ciągu jednego dnia, dotyczy to także badań kierowców, osób pracujących na wysokościach oraz marynarzy. 

W Centrum Medycznym Medica wykraczamy poza standardy tradycyjnej opieki medycznej. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii oferując alternatywne formy konsultacji lekarskich – wideokonsultacje, podczas których, za pośrednictwem Indywidualnego Konta Zdrowotnego istnieje możliwość uzyskania porady lekarskiej lub interpretacji wyników badań online,  bez konieczności wychodzenia z domu.

Centrum Medyczne Medica czynne jest od poniedziałku do soboty. Rejestracja telefoniczna możliwa jest 24h na dobę co sprawia, że możesz umówić się na konsultację lekarską lub badania diagnostyczne
o dogodnej dla Ciebie porze.


Kompleksowa opieka medyczna w Centrum Medycznym Medica – Zapraszamy!

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich już dziś.

CENTRUM MEDYCZNE MEDICA
ul. Starowiejska 45
81-363 Gdynia

24h Infolinia Medyczna:
TEL: +48 58 620 20 05
E-MAIL: kontakt@cmmedica24.com

GODZINY OTWARCIA
od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 20:00
soboty od 08:00 do 13:00

 

Międzynarodowe Świadectwa Zdrowia

W ramach współpracy z armatorem prowadzony jest monitoring daty ważności międzynarodowego świadectwa zdrowia każdego marynarza, z którym następnie kontaktuje się konsultant 24h Infolinii Medycznej w celu umówienia terminu wizyty w placówce medycznej. Wszystkie badania i konsultacje specjalistyczne realizowane w jednolitym standardzie w Centrum Medycznym Medica lub organizowane w wybranych placówkach partnerskich na terenie kraju. Gwarantujemy organizację wszystkich badań i konsultacji specjalistycznych niezbędnych do uzyskania przez marynarza orzecznictwa lekarskiego w ciągu jednego dnia.

 

Programy profilaktyczne

Centrum Medyczne Medica specjalizuje się w organizacji programów profilaktycznych, opracowanych w celu prewencji najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. Zakres badań i konsultacji specjalistycznych opracowywany jest dla każdego pacjenta w zależności od rodzaju czynników szkodliwych występujących na danym stanowisku pracy oraz indywidualnych wskazań medycznych określonych przez lekarza prowadzącego program. Cykl badań zakończony jest konsultacją lekarską połączoną z interpretacją wyników badań oraz zaleceniami medycznymi. W przypadku rozbudowanych zakresowo programów profilaktycznych istnieje możliwość ich realizacji w trybie hospitalizacji jednodniowej.

 

Centrum Medycyny Podróży

Centrum Medyczne Medica uzyskało Certyfikat Centrum Medycyny Podróży. Pozwala to na świadczenie kompleksowej opieki nad Pacjentem zarówno przed wyjazdem jak i po jego powrocie. Specjalista w trakcie konsultacji zaproponuje odpowiednią profilaktykę oraz przekaże wskazówki bezpiecznego zachowania się w różnych warunkach klimatycznych. Pacjent zostanie zapoznany również z niezbędnym wyposażeniem apteczki podróżnej. Niewątpliwym atutem jest możliwość wykonania zalecanych i niezbędnych szczepień zgodnych z planem wyjazdu oraz innymi wskazaniami.

 

System Zarządzania Jakością

Medica Assistance S.A. wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. Jednostką certyfikującą jest Det Norske Veritas. Certyfikacja jest jednym z elementów rozwijanej kompleksowo polityki zarządzania jakością w Spółce. W centrum uwagi jest pacjent, a jego bezpieczeństwo i zadowolenie z profesjonalnej i komfortowej obsługi celem nadrzędnym w trakcie codziennej realizacji usług medycznych.

Medica Assistance posiada akredytację P&I.

 

CO NOWEGO U NAS

Aktualności
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszą ofertą!
* Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych.
lokalizacja Gdynia, ul. Starowiejska 45
telefon801 600 999 lub 58 620 20 05


ŚLEDŹ NASZE KANAŁY I BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO   Facebook Istagram