Badania profilaktyczne dla kobiet 30% taniej

 

„Twój STYL” ogłasza już po raz dwudziesty pierwszy akcję: Październik Miesiącem Szansy na pokonanie jednej z najgroźniejszych chorób, jaka dotyka kobiety – raka piersi. Wykorzystując więź i zaufanie Czytelniczek, przekonujemy je, że ta choroba nie oznacza wyroku, że da się jej zapobiec, a w ostateczności można ją też pokonać, trzeba tylko zrobić wszystko, by wykryć ją jak najwcześniej, w stadium kiedy jest całkowicie wyleczalna.

Najważniejsza jest konsekwencją. Dlatego „Twój STYL” co roku wytrwale zachęca kobiety, by same się badały i regularnie zgłaszały na USG lub mammografię. Również w tym roku „Twój STYL” zachęca czytelniczki do profilaktycznych badań mammograficznych, USG, cytologii, HPV, BRCA1/BRCA2 (lub ew. innych – prośba o wskazanie) oferując im kupony na zniżkowe badania we wrześniu, październiku i listopadzie 2016 r.

Centrum Medyczne Medica zostało partnerem akcji „Twojego STYLu” i oferuje aż 30% rabatu na badania profilaktyczne dla kobiet. Podczas rejestracji na wizytę wystarczy okazać jedynie kupon rabatowy „Twojego STYLu”.

Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą !

*pola obowiązkowe

CO NOWEGO U NAS

Aktualności
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszą ofertą!
* Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych.
lokalizacja Gdynia, ul. Starowiejska 45
telefon801 600 999 lub 58 620 20 05


ŚLEDŹ NASZE KANAŁY I BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO   Facebook Istagram