Wizyty domowe

SPRAWDŹ OFERTĘ WIZYT DOMOWYCH

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów Trójmiasta i okolic, biorąc pod uwagę problemy z szybkim uzyskaniem fachowej pomocy medycznej i odległe terminy wizyt nawet w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, postanowiliśmy uruchomić usługę wizyt domowych. Nasi lekarze, w dogodnym dla Państwa terminie, udzielą Państwu pomocy, przepiszą konieczne leki, zarekomendują wykonanie badań laboratoryjnych lub obrazowych, a w razie takiej konieczności również wystawią zwolnienie ZLA.
Poza wizytami lekarza, możecie Państwo również skorzystać z usług naszego doświadczonego personelu pielęgniarskiego. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować Państwu większość usług pielęgniarskich dostępnych w ramach opieki ambulatoryjnej.
Z usługi może skorzystać każda osoba, która skontaktuje się z naszą Dyspozytornią pod numerem telefonu 801 600 999. Wystarczy zadzwonić, przedstawić powód wizyty i umówić z naszym ratownikiem medycznym dogodny dla Państwa termin wizyty naszego lekarza lub pielęgniarki. Wszystko to w pełnym komforcie, bez konieczności wychodzenia w domu i oczekiwania w długich kolejkach do lekarza lub tracenia czasu w oczekiwaniu na połączenie telefoniczne z przychodnią. Czekamy na Twój telefon codziennie, w dni robocze, w dni wolne od pracy i święta. Telefon czynny jest całą dobę!

 

Jakiego rodzaju usługi świadczymy w domu pacjenta:
- wizyta internistyczna
- wizyta pediatryczna
- wykonywanie zastrzyków
- zmiana opatrunków
- pielęgnacja ran
- usuwanie szwów po zabiegach chirurgicznych
- cewnikowanie
- pobieranie krwi na badania
- podłączanie kroplówek
- odtruwanie
- EKG w domu pacjenta
- spirometria w domu pacjenta

Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą !

*pola obowiązkowe

CO NOWEGO U NAS

Aktualności
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszą ofertą!
* Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych.
lokalizacja Gdynia, ul. Starowiejska 45
telefon801 600 999 lub 58 620 20 05


ŚLEDŹ NASZE KANAŁY I BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO   Facebook Istagram